Klubové akce

Innebandy Cup

Prague Games

Czech Open

Spolupráce s nadacemi:

  • Nadace pro Erička - Zakladatel fondu je dědeček malého Erička, bývalý vynikající hokejista Milan Nedoma žijící v Českých Budějovicích. Eriček se narodil s vývojovou vadou horní končetiny a bude potřebovat robotickou ruku.
  • Společnost pro ranou péči - Společnost pro ranou péči, která podporuje rodiny, kde vyrůstá dítě se zrakovým nebo kombinovaným postižením, kterou jste podpořili v rámci sbírky na Darujme.cz „Společně na návratem do běžného života.“ Projekt vznikl ve spolupráci kreativních sportovců Vaška Pauknera (Budějčák), Davida Bokůvky ze StatusFit s.r.o. a mé osoby. Vaškovi (aktuálně po léčbě agresivního nádoru mozku) se sice nepodařilo překonat plánovaných 600 km, ale vzhledem k náročnému terénu a problémům s lýtkem je zdolaných 350 km perfektní výsledek. Zároveň tato výzva měla skvělý přesah v podobě podpory naší organizace. Společnými silami se nám podařilo vybrat 25 100 Kč, což je perfektní, a za to Vám patří velké DÍKY. Vybrané peníze použijeme na výrobu IQ stimulační kostky, kterou používají naše poradkyně v rodinách na stimulaci zraku. IQ kostka se zároveň daruje rodinám. Moc si vážíme Vaší podpory a budeme moc rádi, když se s námi budete dále pravidelně podílet na podpoře rodin s dětmi se zrakovým nebo kombinovaným postižením.
  • Be Treacher-Collins ARPZPD v ČR, z.s. - zakladatelkou spolku je paní Staňková, jejíž dcera se s tímto syndromem narodila a která u nás již od září 2023 úspěšně hraje florbal navzdory sluchovému hendikepu